Stoiska reklamowe poziome

Rozwiązania interaktywne do zastosowań Digital Signage. 

Kompletne stoiska reklamowe

Kompletne stanowiska reklamowe z Twoją reklamą i logo wraz z dedykowaną aplikacją reklamową Twoich produktów. Rozwiązanie idealnie sprawdzi się w galerii handlowej. Stoisko jest bezobsługowe, jedyne czego potrzebujesz to parę metrów kwadratowej najętej powierzchni.

Ławy reklamowe

Ławy reklamowe z Twoją reklamą i logo wraz z dedykowaną aplikacją reklamową Twoich produktów. Na ławę można nanieść dowolną Twoją reklamę oraz dowolną reklamę interaktywną, typu film wideo, strona www, aplikacja android, i inne.

Stoiska reklamowe pionowe - Totemy

Rozwiązania interaktywne pionowe do zastosowań Digital Signage. Wyświetlanie reklam, interaktywnych aplikacji i wiele innych zastosowań.

Totem reklamowy - standard

 

Totem reklamowy - FrontGlass

 

Biurko reklamowe - wersja 1

 

Interaktywna witryna sklepowa

Witryny sklepowe wyposażone w ekran dotykowy umożliwiają przeglądanie Twoich produktów oraz katalogów nawet po godzinach pracy sklepu. Klient stojąc przed sklepem może sam przeglądać Twoją ofertę bezpośrednio na szybie zewnętrznej sklepu. Rozwiązanie idealne również w galeriach.

 

Interaktywna reklama to nie tylko ekran dotykowy, to również witryna reagująca na obecność klientów. Podczas gdy klient przechodzi w pobliżu Twojej witryny sklepowej, witryna ożywa. Interakcja możliwa jest na wyświetlanym obrazie na szkle witryny, bądź występuje fizyczny ruch produktów wystawowych. Interaktywna reklama to również interaktywne obrazy wyświetlane na podłodze, suficie bądź ścianie.

Stoiska reklamowe - prezentacyjne

Rozwiązania interaktywne z pochylonym ekranem do prezentacji treści multimedialnych, interaktywnych aplikacji oraz zastosowań Digital Signage. Urządzenia przeznaczone do prezentacji treści multimedialnych oraz interaktywnych. Idealnie nadają się do digitalizacji wystaw i pokazów, oraz do interaktywnych map nawigacyjnych dla klientów.

Info-kiosk multimedialny - wersja 1

 

Info-kiosk multimedialny - wersja 2

 

Info-kiosk multimedialny - wersja 3

 

Biurko reklamowe - wersja 2

 

Biurka multimedialne

Biurko z wbudowanym dotykowym ekranem. Zastosowanie zarówno w biurze jak i w Digital Signage. Biurka reklamowe to również dopasowane i funkcjonalne rozwiązanie wystroju Twojego biura. Podczas spotkania z klientem, klient ma możliwość przeglądania treści multimedialnych/reklamowych udostępnionych na ekranie dotykowym biurka.

Totem reklamowy - Zewnętrzny

Stosowana obudowa zagranicznego producenta, który posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu obudów zewnętrznych i odpornych na ataki wandalizmu. Obudowa dostępna jest również z wbudowanym klimatyzatorem. Totem dostępny w wersji z panelem dotykowym oraz bez opcji dotyku.

Totem reklamowy - mały 21" z drukarką

 

Gablota interaktywna

 

Copyright 2017 PROTTIVO