e-mail: kontakt@prottivo.pl

tel.: +48 796 31 36 80

studio

Studio filmowe - produkcja i montaż materiału wideo

Zajmujemy się profesjonalnym montażem oraz wideofilmowaniem

Studio filmowe.

 

W naszym studio posiadamy:

- sprzęt do akwizycji obrazu 4K

- sprzęt do cyfrowej stabilizacji kamer do 2.5kg

- mikrofony

- narzędzia do postprodukcji (tworzymy intra, animacje)

- oświetlenie

oraz wszystko co potrzebne do realizacji dowolnego scenariusza

 

Zapytaj o możliwość zrealizowanego Twojego scenariusza.

O produkcjach filmowych.

 

Krótkie klipy mogą być filmami promocyjnymi mieszkań, obiektów, domów, działek, produktów, produkcji elementów, technologi, nowych miejsc pracy.

Tworzymy klipy dla przemysłu, nagrywamy procesy produkcyjne i tworzymy filmy reklamowe, posiadamy doświadczenie w automatyzacji procesów, więc wiemy jak można ciekawie pokazać cały proces.

Nagrywamy filmy szkoleniowe i filmy odcinkowe/sezonowe dla grup chcących prezentować się w internecie, bądź chcących sprzedać materiał filmowy ze względu na jego treść.

 

Profesjonalny sprzęt zapewnia nam możliwość osiągnięcia wysokiej jakości ujęć w każdych warunkach.
Dla efektownych ujęć wykorzystujemy zestawy DSLR 4K wspomagane cyfrowym stabilizatorem, przy ujęciach reportażowych do wykorzystania mamy profesjonalną kamerę 4K Panasonic, dla ekstremalnych ujęć stosujemy mini kamery 4K.

 

W swoim studio tworzymy intra, outra, zapowiedzi, grafiki 3D, animacje 2D/3D. - wszystko to co potrzebne jest w filmie, zapewniamy kompleksową usługę. Tworzymy również klipy ze istniejących zdjęć i filmików, m.in. na okazje takie jak:

- wesela,

- urodziny,

- komunie,

- i inne okoliczności.

Takie filmy są niezapomnianą pamiątka. Film można odtworzyć na dużym ekranie za pomocą projektora bądź TV przed całą rodzina.

 

Dla złożonych scenariuszy jesteśmy w stanie zorganizować każdą sytuację, posiadamy kontakty do odpowiednich ludzi i statystów. Jeśli nie masz pomysłu na scenariusz, pomagamy również w jego przygotowaniu.

 

Kręcimy na terenie: Zabrza, Gliwic, Tarnowskich Gór, Rudy Śląskiej, Katowic, Żor, Rybnika, Częstochowy i wszędzie gdzie jest potrzeba.

Realizujemy produkcje filmowe: teledyski, filmy produktowe i inne.

 

Oferujemy kompletną usługę filmowania oraz montażu klipu wideo bądź teledysku, na dowolną okazję i bez okazji. Filmy ekstremalne, o procesach produkcyjnych, o przyjaźni, o osobach, o historiach, o samochodach, o produktach na sprzedaż, o zespołach muzycznych, o grupach. Montuję również klipy już z istniejących materiałów z telefonu bądź kamery.

Produkcja i montaż materiału wideo w naszym studio.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami: kontakt@prottivo.pl

bądź +48 796 31 36 80

Lektor

 

Oferujemy usługę dodania lektora do filmu reklamowego.

 

Zapytaj nas o próbkę głosu.

Projektor DLP

 

U nas wypożyczysz wysokiej jakości projektor o rozdzielczości Full HD i ekranie do 6 metrów.