Komputery przemysłowe multimedialne

 

Komputery do zastosowań Digital Signage, do domu oraz do przemysłu. 

Przemysłowy Android BOX

Komputer w metalowej obudowie, Android 5.1 / 6.0, procesor Cortex-A17, układ graficzny Mali-T764, pamięć wbudowana 16GB, RAM 2GB, 2x USB 2.0, pełna współpraca z naszymi nakładkami dotykowymi, karta sieciowa, modem bezprzewodowy WiFi, wyjście audio, obsługa formatu obrazu w rozdzielczości 4k.

Multimedialny komputer BOX

Komputery do zastosowań w domu i w info-kioskach multimedialnych, podstawowe parametry do płynnej pracy z grafiką fullHD, obsługa 4k, 4-rdzeniowy procesor, 32GB Pamięci, system operacyjny Windows 10 Home

Przemysłowy komputer z procesorem i3, i5, i7 chłodzenie pasywne

Komputery do zastosowań Digital Signage, do domu oraz do przemysłu. Wydajne komputery z dyskami SSD oraz procesorami z rodziny Intel i3, i5, i7. Komputery posiadają układy zabezpieczające procesor przed przegrzaniem. Podstawowe złącza: USB 3.0, Audio, dostępne porty COM, HDMI, DVI, oraz inne.

Nakładki dotykowe

 

Nakładki dotykowe do urządzeń interaktywnych, nakładki na wymiar.

Pojemnościowe nakładki dotykowe na wymiar

Nakładki dotykowe pojemnościowe dostępne są w wersji na szkle (hartowanym, bezpiecznym) oraz w wersji na tworzywie sztucznym. Wykonujemy również zakrzywione nakładki dotykowe do monitorów typu Curved.

Optyczne nakładki dotykowe IR

Dotyk oparty na bramkach podczerwieni.

Folie dotykowe

Folie dotykowe do samodzielnego montażu. Technologia dotyku pojemnościowa, możliwość stosowania w rozwiązaniach zewnętrznych, na oszklonych witrynach sklepowych. Obsługa dotyku na szkle o grubości nawet 12mm. Oferujemy również montaż rozwiązania.

Matryce LED fullHD / 4K

 

Matryce do zastosowań digital signage z możliwością pracy 24/7 oraz do zastosowań zewnętrzych 

Matryce fullHD / 4K

Matryce o standardowej jasności wynoszącej około 350cd, do zastosowań wewnętrznych, nie wymagające aktywnego chłodzenia. Rozmiary od 8" do 55", na zamówienie dostępne również większe formaty.

Matryce o podwyższonej jasności fullHD / 4K

Matryce o podwyższonej jasności 450cd do 1500cd, dostępne w dwóch wersjach, z chłodzeniem aktywnym bądź pasywnym. Idealne do zastosowań zewnętrznych w nasłonecznionych miejscach.

Matryce ze zintegrowaną nakładką dotykową

Matryca dotykowa, gotowe rozwiązanie do bezpośredniego montażu.